Таємна вечеря обжерливості
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Таємна вечеря обжерливості

27.03.10 12:06

Таємна вечеря

За тисячу років на зображеннях Таємної вечері – останньої вечері Христа і апостолів перед зрадою Іуди – значно збільшилася кількість їжі, показало дослідження 52 шедеврів світового живопису. Учені вважають, що така тенденція відповідає розвитку суспільства споживання, схильному їсти все більше і більше.

Чи зробили 12 апостолів гріх обжерливості під час Таємної вечері (англ. Last supper, остання вечеря)? Своє бачення проблеми висловили в публікації в журналі International Journal of Obesity два брати-професори – фахівець з психології харчування і богослов.

Брайан і Крейг Вонсінки разом проаналізували кількість їжі, зображеної на 52 найвідоміших картинах на біблейський сюжет останньої трапези Христа з його учнями. Саме тоді Ісус сказав своїм учням: «Істинно говорю вам, що один з вас зрадить Мене». Крім того, саме Таємна вечеря стала прообразом обряду причащання, де хліб втілює тіло господнє, а вино його кров.

Учені зосередили свою увагу на живописних полотнах, створених в останню тисячу років. Вона зміряли розміри зображеної їжі і співвіднесли їх з середнім розміром голови апостола на кожній картині, щоб одержати якусь питому величину, не залежну від розміру полотна.

З'ясувалося, що з часом розмір порцій, розмір тарілок і розмір шматків хліба з часу XI століття і до наших днів постійно збільшувався.

Так, розмір основної страви зріс на 69%, розмір тарілок на 66%, а розмір хлібів на 23%.

Аналіз картин дозволив виявити ще ряд цікавих особливостей. В середні віки апостоли зображалися дуже аскетичними. Проте трапеза, що з'являється на картинах до 1498 року, коли була написана найвідоміша в світі «Таємна вечеря» Леонардо да Вінчі, була досить рясною. «Найщедрішим» же на їжу виявився художник XVI століття – маньєрист Якопо Тінторетто: на його картині тарілки найповніші.

Учені вважають, що поступове збільшення розміру порцій на картинах відображає загальний тренд зростання споживання в світі. Картини лише є віддзеркаленням «вражаючого соціоісторичного зростання виробництва, доступності, безпеки, достатку і дешевизни їжі», стверджують автори роботи.

«Спочатку ми припускали, що тенденція до збільшення розміру порції з'явилася лише останнім часом.

Проте наше дослідження показало, що цей процес відбувався в останню тисячу років поволі, але постійно, ніякого стрибка в недавній час не спостерігається», – пояснив фахівець з психології живлення Брайан Вонсінк.

Зв'язок розміру порції їжі з характером і думками людини – звичайні теми його роботи. У своїй книзі «Безглузде харчування: чому ми їмо більше, ніж думаємо» він розповідає про приховані сигнали, які визначають, що, коли і в якій кількості ми їмо.

Автори дослідження пропонують кожній віруючій (та й невіруючій) людині тричі подумати, перш ніж взятися за рясний пасхальний обід, приводом для якого і є воскресіння Христа. Гріх обжерливості засуджується не тільки церквою, але і лікарями, які легко перерахують з десяток смертельних захворювань, до яких веде підвищена маса тіла.