Китайська їжа їстівна
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Китайська їжа їстівна

29.07.08 12:21

Китайська їжа

Вже скільки було сказано з приводу важких кліматичних умов Китаю і місцевої екології. Все це, зрозуміло, не може не позначитися на їжі, яку вживатимуть спортсмени.

Зрозуміло, що кухня в олімпійському селі найрізноманітніша, крім того, практично кожна збірна везе з собою власних кухарів, які радуватимуть атлетів страваами національної кухні.

Проте і в місцевих «їдальнях» харчуватися можна досить стерпно. Такий висновок зробив двократний олімпійський чемпіон, плавець з Японії Косуке Кітаджіма. Кітаджіма був більш ніж політкоректним, розповідаючи про свої враження.

«Це найсмачніша їжа, яку я коли-небудь їв у спортивних таборах, – наводить слова Кітаджіми Reuters. – Також я спробував водопровідну воду. У мене є повна упевненість, що вона дуже чиста».

Хоча, можливо, спортсмен просто хотів посприяти поліпшенню відносин між країнами. Цього року в пельменях, що імпортуються з Китаю до Японії, були знайдені пестициди. Обидві сторони звинувачували один одного в диверсії.

Після слів Кітаджіми і його партнерів з японської збірної по плаванню політична обстановка на Далекому Сході, можливо, покращає.