Піца з геніталій – корисно і смачно
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Піца з геніталій – корисно і смачно

2.10.08 21:35

Піца з геніталій

Кухар з Сербії опублікував першу в світі книгу про смачну і здорову їжу із статевих органів. Куховарську книгу під назвою «Страви з тестикулів: кулінарія з кулями» кухар Любомир Ерович видав в мультимедійному варіанті і розмістив на сайті yudu.com. Рецепти з неї доступні для скачування. Вони супроводжуються відео, на яких кухар знімає із статевих органів шкіру і нарізує геніталії на дрібні шматки. «Найсмачніші статеві органи у биків, жеребців і страусів, хоча деякі цінителі віддають перевагу яєчкам кого-небудь ще, – ділиться багатим життєвим досвідом серб. – Всі геніталії можна їсти. Окрім людських, звичайно ж».

У куховарську книгу входять рецепти кордон-блю – наприклад, яєчка теляти у вині або тестикули в бургундському соусі, повідомляє Ananova. Улюблені страви кухаря – піца з геніталій і яєчка на круто – також включені у відеосамовчитель. «Для приготування піци з яєчок знадобляться сир, цибуля, перець, бекон і геніталії бика. Це італійська піца з сербськими кулями», – пояснює Ерович.

45-річний кухар навчився готувати сам. Двадцятирічний досвід у готуванні страв з геніталій зробив Еровича світовим авторитетом в цій сфері. Крім того, серб влаштовує світовий чемпіонат з приготування геніталій, який щорічно проводиться в Сербії з 2004 року.