Хот-дог від шеф-кухаря
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Хот-дог від шеф-кухаря

3.04.09 20:25

Хот-дог

Світова економічна криза викликала хвилю ресторанної реструктуризації. Ресторатори у США змушені пристосовуватися до нових потреб відвідувачів і змінюють у меню ексклюзивні страви і витримані вина на фастфуд і недорогі напої.

The Wall Street Journal наводить в приклад Еріка Грінспена, що відкрив два роки тому ресторан за $1,3 млн. в Лос-Анджелесі. Заклад пропонував страви високої кухні, які демонстрували майстерність кухарів, і встиг увійти до когорти кращих ресторанів світу. Але три місяці тому ресторан перетворився на клуб з виступом живих груп і програмами в стилі «ніч смаженого курчати з вафлями». Ресторанна частина змістилася до дальнього дворика. Тенденцію підхопили і власники інших ресторанів, вони позбавляються від зайвих столиків, одержують ліцензії на діяльність ночами і додають слово «бар» до назви. Кращі кухарі США тепер готують закуски, наприклад смажені бутерброди з сиром і хот-доги.

Витрати відвідувачів на повні обіди стрімко падають. Ресторанний консультант з Чікаго Technomic чекає зменшення прибутків від обідів в ресторанах на 12% після зниження на 4% минулого року. Продажі алкоголю в місцях громадського харчування знизяться лише на 1,6%, вважає Technomic. Але вони спочатку були вигіднішими: вартість інгредієнтів для приготування гарячого блюда в ресторанах становить близько 35% від загальної його ціни, тоді як складові коктейля коштують 14% від барної ціни.

Проблема знайома не тільки американським служителям шлунків. Наприклад, доходи гонконзьких ресторанів за останні декілька місяців впали на 40–50%. В той же час доходи мереж швидкого обслуговування, таких як McDonald's, ростуть по всьому світу. У третьому кварталі 2008 року компанія збільшила дохід на 11%, заробивши $1,2 млрд. За даними Bloomberg, прибуток збільшують і такі мережі, як Kentucky Fried Chicken (KFC), Burger King, Pizza Hut і Taco Bell.