Лонгорія відкриє ресторан у Лас-Вегасі
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Лонгорія відкриє ресторан у Лас-Вегасі

18.08.09 18:17

Єва Лонгорія

Дружина баскетболіста Тоні Паркера Єва Лонгорія вирішила не обмежуватися одним рестораном Beso, який вона відкрила в 2008 році на перетині Голлівудського бульвару і Івар-стріт в Лос-Анджелесі. Напередодні Нового року зірка серіалу «Відчайдушні домогосподарки» візьме участь у відкритті цього ресторану в Лас-Вегасі.

«Вегас – найенергійніше місто у світі, в якому люди знаються на їжі. Тут можна знайти всілякі кухні світу. Те, що ми збираємося запропонувати, буде унікальне. Ні у кого у Вегасе немає нічого подібного. Я великий фанат мистецтва кулінарії, мені подобається готувати і насолоджуватися цим процесом», – наводить слова Лонгорії Myparkmag.

Меню в цьому ресторані буде таким же, як і в першому ресторані Beso, але з додаванням спеціальних страв і напоїв, на які її надихнула американська столиця казино. На верхньому поверсі знаходитиметься спеціальний зал «Єва».

Лонгорія збирається також відкрити мережу з міні-версіями ресторану – Besitos. Єва також розповіла, що її чоловік Тоні Паркер обожнює мексиканську їжу. «Тоні снідатиме, обідатиме і вечерятиме в цьому ресторані. Найбільше йому подобається суп з тортільї і стейк з гострим перцем», – сказала Єва.