Анна навчиться готувати
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Анна навчиться готувати

14.07.10 14:32

Анна Семенович

Відома естрадна співачка і фігуристка Анна Семенович стане ведучою нової кулінарної програми «Панночка і кулінар», яка стартує наприкінці цього тижня на телеканалі «ТБ Центр». «Досвідчений кулінар Михайло Плотніков щонеділі даватиме уроки приготування смачної і здорової їжі своїй учениці – Анні Семенович. Всі, хто хоче навчитися правильно і добре готувати, зможуть це зробити з «Панночкою і кулінаром», – зазначається в прес-релізі «ТБ Центру».

«Я навчилася робити багато речей: і кататися на ковзанах, і співати, і зніматися в кіно і на телебаченні. А ось з кулінарією не стикалася. Тому я дуже хочу навчитися цій однієї з головних жіночих премудрощів. Навіть, якщо хочете, обов'язків. Тому я рада, що у мене з'явилася можливість і навчитися готувати, і прийняти участь в цікавому шоу», – сказала Семенович, слова якої наводяться в повідомленні.

«Семенович і Плотніковв не просто «стоятимуть біля плити», але і розповідати про продукти і страви», – вражає телеканал. Ось це справжній прорив в телебаченні. Хоча багато хто дивився б телешоу, навіть якщо б Анна просто сиділа за столиком ресторану швидкого харчування і мовчки поїдала бургер.

«Ми розповідатимемо про користь багатьох продуктів як косметичних або лікувальних засобів. Будь-яка жінка повинна не тільки добре готувати, але і знати про користь продуктів. Все це недорого, натурально», – відзначила співачка.