Погано їси — готуйся до штрафу
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Погано їси — готуйся до штрафу

14.07.10 14:32

Об'їдки

Власники ресторану в Австралії штрафуватимуть відвідувачів, які не доїдають принесену їм їжу. «Овочі на тарілці — це не прикраса, їх теж треба з'їсти», — попереджає рядок в меню. Тим, хто не прислухається до цієї рекомендації, після сплати штрафу рекомендують вибрати наступного разу інший ресторан.

Незвичайну ініціативу, яку деякі критики вже назвали «авторитарною» і такою, що ущемляє права споживачів, запропонувала шеф-кухар і власниця ресторану японської кухні в передмісті Сіднея Юкако Ічікава, повідомляє Reuters. У оновленому меню ресторану Wafu зазначається, що тепер не доїдати можна тільки кірки лимона, імбир для суші і васабі. Більше нічого на тарілці залишатися не повинно. Тим клієнтам, які сумлінно виконують цю вимогу, Ічікава обіцяє 30-відсоткову знижку. А тих, за ким офіціантам доводиться прибирати не бездоганно чисті тарілки, внесуть у чорний список. Наступного разу їх можуть просто не пустити в Wafu.

На офіційному сайті ресторану Ічікава зізнається, що такими суворими заходами хоче залучити увагу своїх клієнтів до проблеми харчових відходів. Останніми роками активісти, які виступають на захист навколишнього середовища, нерідко висловлюють проти нераціонального використання харчових продуктів. Так, європейські однодумці пані Ічікави (зокрема власники ресторанів) регулярно проводять добродійні акції, готуючи страви з свіжих продуктів-обрізків, які зазвичай прийнято викидати.