Кендра страждає піцофобією
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Кендра страждає піцофобією

8.09.10 09:39

Кендра Вілкінсон

Модель і телеведуча Кендра Вілкінсон зізналася, що страждає піцофобією. 24-річна дружина гравця НФЛ Хенка Баськетта не переносить навіть запах піци, не говорячи вже про любов до італійської страви.

Причина страху обгрунтована – в молодості, коли Кендра була невідома світові шоу-бізнесу, вона заробляла собі на життя, працюючи в піцерії тривалий термін. Робота забирала багато сил, звідси з'явилася і неприязнь до цієї страви.

З іншого боку її нелюбов до піци допомагає Вілкінсон менше хвилюватися про фігуру, яка викликає у актриси незадоволеність. «Після пологів мені так і не вдалося повернути собі красиву фігуру, – відзначила Вілкінсон. – шкіра, що обвиснула, складка на животі і зайві кілограми, які не хочуть зникати – результат кесаревого перетину. Я вирішила не робити ліпосакцію після перших пологів, оскільки хочу народити ще одну дитину. Але після других пологів я обов'язково ляжу під ніж хірурга і приведу своє тіло в порядок, оскільки знаю, що без пластичних операцій ніколи не поверну собі минулу привабливість».