Бекхем здивує американців пирогом
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

Бекхем здивує американців пирогом

19.10.10 16:12

Бекхем і Ремсі

Футболіст «Лос-Анджелес Гелаксі» Девід Бекхем разом із знаменитим кухарем шефа Гордоном Ремсі планують відкрити в Лос-Анджелесі мережу ресторанів традиційного англійського харчування. Як повідомляє The Mirror, вони вже офіційно зареєстрували товарний знак PM (Pie & Mash) Restaurant.

Щоб зрозуміти, якого роду страви подаватимуться в ресторані зоряного дуету, досить ознайомитися з самими традиційними англійськими ласощами – котлетою з яловичого фаршу і тіста з холодним картопляним пюре, приправленими спеціальним соусом, що носить назву Eel Liquor, або дослівно – лікер з вугра. До складу цього зеленого за кольором соусу входять петрушка і, як випливає з назви, тушковані вугри. Традиційного виду заклади типу Pie & Mash відмінні стінами, обкладеними білою плиткою, і мармуровими підлогами, що легко миються, і столами.

Нагадаємо, Бекхем і Ремсі познайомилися на зйомках кулінарного шоу, яке веде шеф-кухар. Можливість створити спільний бізнес з'явилася, коли велику частину часу Ремсі став проводити в США.