McDonald's засудили за гамбургери
Вкуснятина: рецепты, советы, интересное

McDonald's засудили за гамбургери

29.10.10 20:39

Гамбургер

Співробітник McDonald's зумів відсудити у працедавця $17,5 тисяч за набрані під час роботи зайві кілограми. Як повідомляє Associated Press, 32-річний житель бразильського міста Порту-Алегрі, чиє ім'я не називається, зумів довести суду, що набрав зайву вагу саме через роботу у ресторані швидкого харчування.

Бразилець 12 років працював в McDonald's так званим таємним покупцем — менеджером, що під виглядом звичайного клієнта приходить у філіали закусочної і пробував різні страви для оцінки якості роботи підлеглих.

За словами позивача, за час свого трудового стажу йому довелося по декілька сотень разів перепробувати все меню мережі ресторанів. Крім того, керівництво щодня забезпечувало своїх співробітників безкоштовними обідами. Через таке інтенсивне харчування бразилець набрав 30 зайвих кілограмів.

У результаті суд прийняв сторону позивача, зобов'язавши McDonald's виплатити співробітнику, що погладшав, компенсацію. Передбачається, що ці гроші бразилець витратить на ліпосакцію і відвідини тренажерного залу.